Počítače, komponenty

Prohlédnuté produkty

Lenovo 8GB FC SFP vysílač s přijímačem - 2ks Zobrazit větší

Lenovo 8GB FC SFP vysílač s přijímačem - 2ks

0400764

Nové

Lenovo 8GB FC SFP vysílač s přijímačem - 2ks

Více informací

1 Položka

Skladem

1 235 Kč

1 235 Kč bez DPH

Přidat na seznam přání

DopravceCena doručeníOdesíláme
VM Comp - prodejna v České SkaliciZdarma
Osobní odběr – Zásilkovna70 Kč09:00
Česká pošta80 Kč09:00
PPL - Kurýrní služba95 Kč09:00

Parametry

VýrobceLenovo
BaleníOriginální
  • Více informací
  • Otázky a odpovědi

Transceiver modul SFP (mini-GBIC) – 8.5 Gbps
Typ rozhraní: SFP
Maximální rychlost přenosu dat: 8000 Mbit/s
Typu SFP transceiver: SW
Provozní zásuvné: Y
Auto MDI / MDI-X: Y
Vlnová délka: 850 nm
Typ kabelu: Multivalentní
Rozsah provozní teploty (TT): 0-70 °C
Skladovací teploty: -40 až 85 °C
Rozsah relativní vlhkosti: 10 až 80%
Relativní vlhkost: 10 -85%
Šířka: 1.34 cm
Hloubka: 5.65 cm
Výška: 8,5 mm

Registrace není nutná!

Nenalezli jste odpověď na vaši otázku? Použijte následující formulář.

(nepovinné)
*(Povinné, na této adrese vás budeme informovat o dostupnosti odpovědi)

další produkty ve stejné kategorii