Síťové prvky

Prohlédnuté produkty

Výprodej! Linksys síťový transceiver modul, SFP, 1000BASE-SX Zobrazit větší

Linksys síťový transceiver modul, SFP, 1000BASE-SX

0401142

Nové

Linksys síťový transceiver modul, SFP, 1000BASE-SX

Více informací

4 ks

Skladem

1 197 Kč

1 197 Kč bez DPH

1 897 Kč

-700 Kč

Přidat na seznam přání

DopravceCena doručeníOdesíláme
VM Comp - prodejna v České SkaliciZdarma
Osobní odběr – Zásilkovna70 Kč9:00
Česká pošta80 Kč15:30
PPL - Kurýrní služba95 Kč12:00

Parametry

VýrobceLinksys
  • Více informací
  • Otázky a odpovědi

Možnosti připojení

• Snadné nastavení a Plug-and-Play
• vyměnitelný za chodu

Napětí:
3.3V

Provozní teplota:
0 ° C až + 70 ° C

Jméno modelu:
LACGSX

Klíčové vlastnosti:
1000BASE-SX: 1 Gbps, do 500 m, pro MMF optické vlákno

Vysílač:
VCSEL

Vlnová délka:
850 nm

Optický výkon (dBm):
-9,5 ~ -3

Přijímač:
PIN-TIA

Citlivost (dBm):
<-18

Vzdálenost:
500 m

Registrace není nutná!

Nenalezli jste odpověď na vaši otázku? Použijte následující formulář.

(nepovinné)
*(Povinné, na této adrese vás budeme informovat o dostupnosti odpovědi)

další produkty ve stejné kategorii