Omezený provoz

Objednávky uskutečněné dne 3. 12. 2020 budou vyřízeny až v pátek 4. 12. 2020
Děkujeme za pochopení.

Sieťové káble

Zobrazené produkty

Opticord SC-SC 09/125, 0,5m - optický kábel Zobraziť väčšie

Opticord SC-SC 09/125, 0,5m - optický kábel

0203119

Nové

Opticord SC-SC 09/125, 0,5m - optický kábel

Viac detailov

1 Položka

Na predajni skladom

79 Kč

79 Kč bez DPH

Add to wishlist

DopravceCena doručeníOdesíláme
VM Comp - prodejna v České SkaliciZdarma
Osobní odběr – Zásilkovna70 Kč09:00
Česká pošta80 Kč00:00
PPL - Kurýrní služba95 Kč12:00

Tabuľka dát

VýrobcaOpticord
  • Detaily
  • Otázky a odpovede

Optický patchcord (jumper kábel) je optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase zakončené v rozvádzači.
 
Konektory E2000, SC a LC sú potom v duplexnom prevedení spojené sponou - tá je rozoberateľná a umožňuje zatriedenie duplexnej patchcordov na dva simplexný.

Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1
Konektory: SC-SC
Brúsenie: UPC-UPC
Farba: Žltá
Armorování: NIE
Plášť: LSZH
Priemer: 1,8mm
Dĺžka: 0,5m
Prevedenie: Duplex
Skladovacie a prevádzková teplota: -40 až + 70 ° C

Registrácia nie je nutná!

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku? Použite nasledujúci formulár.

(nepovinné)
*(Povinné, na tejto adrese vás budeme informovať o dostupnosti odpovede)

other products in the same category: